Mam na imię Justyna i pomagam w budowie marki osobistej w mediach społecznościowych.

Pomagam przedsiębiorcom małych i średnich firm zaistnieć w social media. Wspieram przy różnych projektach i kampaniach reklamowych.

Jestem autorką e-booka „Branding Marki”, który jest dokupienia za pomocą serwisu fansi.pl

W sieci działam jako Asystentka z Inicjatywa.

Dominujące u mnie sfery to:

Strażnik czasu

Moim celem jest ustalenie terminów i terminów. Niespodzianki mnie denerwują, więc wolę wszystko zaplanować. Niekoniecznie potrzebuje pełnej kontroli, ale w otaczającym mnie świecie musi panować porządek i przewidywalność. Nieświadomie narzucasz wszystkiemu strukturę, ustalając procedury, ramy czasowe i terminy. Jeśli robisz plany, dokładnie je realizujesz, bez względu na wszystko. W środowisku zespołowym lub projektowym moja potrzeba struktury i dyscypliny jest niezwykle cenna w utrzymaniu postępu i produktywności.

asystentka do zadań specjalnych

Myśliciel

Moim celem jest myślenie. Niektórzy ekscytują się ćwiczeniem bicepsów i tricepsów, ale ja wolę rozciągać „mięśnie mózgu” poprzez głębokie myślenie. To jednak niekoniecznie oznacza, że ​​zawsze jestem bardzo skupiona. Oznacza to po prostu, że lubię aktywność umysłową i sensowne rozmowy. W rzeczywistości jestem swoim najlepszym towarzyszem w podróżach umysłowych. Ta introspekcja pozwala przetrawić złożone informacje i pomysły przed przekazaniem ich światu zewnętrznemu. Kto nie chciałby mieć członka zespołu, który potrafi uprościć wyrafinowane koncepcje w sposób zrozumiały nawet dla trzylatków?

Strateg

Moim celem jest zobaczenie pełnego obrazu. Czy słyszałeś o „przyjmowaniu widoku z helikoptera”? Cóż, ciągle jestem na tym helikopterze! Ten szczególny sposób patrzenia na świat to coś więcej niż tylko umiejętność — to perspektywa, która pozwala zobaczyć, jak wszystko jest ze sobą powiązane. Inni mogą być zdezorientowani moimi krótkoterminowymi ruchami, ale w moim umyśle mam żywą wieloetapową strategię, która doprowadzi mnie do celu. Nie wybieram ścieżek, które prowadzą donikąd. Zamiast tego znajduję jasny kierunek nawet w najbardziej złożonych sytuacjach, co czyni mnie niezbędnym atutem każdego patrzącego w przyszłość zespołu.

asystentka do zadań specjalnych

Empatyzator

Moim celem jest okazywanie empatii innym emocjom. Mam naturalną zdolność wchodzenia w buty innej osoby, nawet jeśli nie zgadzam się z jej uczuciami lub perspektywą. Staram się rozumieć, przez co przechodzą inni ludzie, a to pozwala mi łączyć się z innymi na bardzo osobistym poziomie. Doceniam różnice i cechy szczególne każdego z nas. Traktuje ludzi uczciwie i nikogo nie wykluczam, co w naturalny sposób przyciąga do mnie innych. Będąc częścią zespołu, siła oparta na życzliwości jest cenna w łagodzeniu konfliktów. Używam go, aby upewnić się, że wszyscy biorą pod uwagę wyzwania i emocje innych.

Trener

Moim celem jest rozwijanie potencjału ludzi. Wierzę, że wbrew temu, co niektórzy mogą sądzić, każdy ma potencjał rozwoju. Nikt nigdy nie osiągnął najwyższego poziomu doskonałości — zawsze jest miejsce na rozwój. Moją osobistą misją jest pomaganie innym w uświadomieniu sobie i wykorzystaniu ich potencjału, aby doświadczyć sukcesu. W rezultacie zawsze szukam sposobów, aby ułatwić innym naukę, od kwestionowania ich myśli w dyskusji po tworzenie środowisk ułatwiających postęp. Jako lider naprawdę zależy mi na rozwoju członków mojego zespołu, a oni mnie za to szanują.

Obszary w czym mogę pomóc: