O mnie

Nazywam się Justyna i na co dzień prowadzę zwyczajne życie 30-latki. Jestem w połowie introwertykiem oraz należę do osób WWO. W wolnym czasie lubię spacery i podziwiać piękno przyrody. Lubię także czytać książki i oglądać filmy oraz seriale. Moją pasją jest pisanie, dlatego prowadzę tego bloga. Interesuje się fotografią, robieniem zdjęć oraz przerabianiem ich, a także tworzeniem ciekawych grafik. Uwielbiam kulturę Hiszpanii i język hiszpański, ponieważ jest bardzo melodyjny w muzyce, a dzięki filmom czy serialom mogę uczyć się słownictwa i wymowy. Cenię tradycyjne wartości takie jak uczciwość, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rodzina, przyjaźń, miłość, wiara. Blog Asystentka z inicjatywą to moja osobista strona z artykułami z dziedziny rozwoju, motywacji, relacji oraz pracy zdalnej.

Kilka faktów o mnie

  1. Jestem osobą kreatywną z mnóstwem pomysłów na minutę, staram się wyszukiwać nowe sposoby na usprawnienie pracy oraz jestem otwarta na nowe sposoby działania.
  2. Jestem osobą systematyczną, zorganizowaną, potrafię zaplanować każde przedsięwzięcie oraz potrafię określać rzeczy ważne od ważniejszych.
  3. Staram się zawsze najpierw dobrze zrozumieć drugą osobę, wysłuchać jej potrzeby, a dopiero potem proponuję swoje rozwiązanie.
  4. Uważam, że ciągłe doskonalenie wiedzy i podnoszenie swoich umiejętności jest bardzo potrzebne, dlatego wykorzystuję każdą okazję, aby nauczyć się czegoś nowego.
  5. Akceptuję kompromis dla osiągania wspólnych celów, jestem elastyczna i otwarta na propozycje innych osób.