podsumowanie 2020

Gotowa na zmiany? – podsumowanie 2020.

Mamy styczeń 2021 rok, czyli od nowa rozpoczynamy ustalać nowe plany i cele na Nowy Rok. Postanowienia noworoczne są dobre. Ustalając cele, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników, które mają wpływ na to, aby nasze cele były możliwe do zrealizowania. Zanim przedstawię moje plany na 2021, to zrobię małe podsumowanie 2020 roku.

W dzisiejszym wpisie opowiem, jakie mam plany na 2021 oraz zrobię małe podsumowanie 2020 roku, który był dla wszystkich inny niż dotychczas, bo wymusił na nas zmiany.

Podsumowanie 2020 roku – blog

W minionym 2020 roku napisałam dla was w sumie 44 posty, czyli cyklicznie raz na tydzień z małymi wyjątkami pojawiał się nowy wpis na stronie. Starałam się, aby moje wpisy były atrakcyjne i miłe do czytania oraz zachęcające do częstszych odwiedzin u mnie. Wśród najpopularniejszych wpisów dominują jeszcze wpisy, które napisałam dla was, będąc na bloggerze, gdzie głównie dominowała tematyka relacji, związków i randek. I tak myślę nad powrotem do tematyki relacji między związkowej i ogólnie artykułami na pograniczu psychologii, bo to coś, co lubię najbardziej zgłębiać kiedy mam wolny czas. Dużych zmian na blogu nie przewiduję w tym roku, wystarczy, że w innych sferach czeka mnie mała rewolucja 😉 Mam nadzieję, że wciąż będziecie zaglądać na bloga, czytać moje wpisy i zapiszecie się do mojego newslettera, dzięki czemu będziemy mogli być w lepszym kontakcie, a dodatkowo otrzymacie mały prezent.

Najpopularniejsze wpisy z 2020 roku:
Podsumowanie 2020 – sfera zawodowa i ścieżka kariery

Rok 2020 był czasem zmian na rynku pracy, w związku z sytuacją pandemii na całym świecie, jak i w Polsce. Większość firm, które mogły sobie pozwolić, to przeszły na pracę zdalną. Stacjonarnie pracują jedynie fabryki i większe zakłady, w tym magazyny. Były osoby (i nadal są), które przez koronawirusa straciły pracę i musiały szukać nowego zatrudnienia. Ja sama byłam w nie łatwej sytuacji, a pandemia trochę pogorszyła ten stan. Jednak zawzięłam się i postanowiłam zgłębić wiedzę na temat pracy zdalnej, a konkretnie nowej branży wirtualnej asystentki. Dołączyłam do grup specjalistycznych na facebooku z poradami, szkoleniami i ofertami pracy dla wirtualnej asysty bądź po prostu freelancera. Dzięki osobom na grupie wiele się nauczyłam i w 2021 roku chce dalej podnosić swoje umiejętności w zakresie wirtualnej asysty.

Podsumowanie 2020 – sfera prywatna

W życiu prywatnym, pomimo że tego nie planowałam to zaszły małe zmiany. Na szczęście w mojej rodzinie nikt nie zachorował na covid-19, chociaż moi rodzice są w grupie ryzyka, zwłaszcza mama. Pod koniec roku w połowie listopada poznałam poprzez aplikację randkową ciekawego chłopaka, z którym do dzisiaj utrzymuję kontakt. Spędziliśmy praktycznie razem nawet 2 dzień świąt i sylwestra. Zapewne czeka mnie przeprowadzka do niego w nowym roku 😉

Plany na 2021 rok

Przestań wątpić w swoje możliwości i uwierz w siebie. Możesz odczuwać strach, ale nie pozwól, aby cię zdominował. Potraktuj strach jako odwagę, aby iść krok dalej do przodu.

Co chcę osiągnąć w 2021 roku? 2021 rok to będzie czas zmian i nowych wyzwań, które mam nadzieję uda mi się dokonać i zrealizować. W sferze zawodowej ogólnie czeka mnie sporo wyzwań i uczenia się nowych umiejętności. Jestem w trakcie kursu na WA. Ukończyłam już kurs transkrypcji i przygotowuję nową ofertę na razie w formie pdf w Canva. Planuję w drugiej połowie założyć działalność. Natomiast w sferze prywatnej muszę zmienić nastawienie z trybu Singielki na tryb życie w związku ;D Jak każda dziewczyna zawsze o tym kiedyś marzyłam, żeby w przyszłości założyć rodzinę, póki co dzieci na razie nie planuję ;P Prawdopodobnie czeka mnie przeprowadzka do nowego miasta, co na początku może być trudne. Nie chcę tutaj o wszystkim pisać, bo od takich wiadomości mam newsletter, dlatego jeżeli chcesz być ze mną na bieżąco to po prostu dołącz do listy moich subskrybentów. Pozdrawiam i życzę powodzenia w Nowym 2021 Roku!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x