Rozliczam się godzinowo, poniżej dostępne moje pakiety godzin, ale także rozliczam się indywidualnie za konkretne zadania.

Pakiety obsługi Social Media

cennik usług WA

Jeżeli potrzebujesz utworzyć konto na facebooku bądź w innnym serwisie społecznościowym, to mogę pomóc ci założyć konto, a także stworzyć opis bio, zrobić zdjęcie profilowe i cover photo dopasowane do wymagań danego portalu. Ponadto stworzę 3 posty przedstawiające twoją markę/ciebie, twoją ofertę/usługi, które świadczysz oraz zachęcający do kontaktu z tobą. Koszt pakietu startowego: 580zł.

cennik usług WA

Jeżeli prowadzisz swój biznes online i chcesz skupić się wyłącznie na pracy z klientami. Szkoda ci czasu na wstawianie postów na swój fanpage i ciągłe moderowanie profilu, to skorzystaj z mojego pakietu podstawowego. W zakres niego wchodzą: prowadzenie max 2 profile w SM, publikowanie 2-3 postów w tygodniu plus dodawanie relacji, moderowanie strony, aktualizowanie profili, kontakt z fanami oraz angażowanie odbiorców. Koszt pakietu podstawowego to: 780zł/mc.

cennik usług WA

Jeżeli twoja firma posiada wiele profili w mediach społecznościowych, to wymaga odpowiedniej strategii marketingowej i dopasowanej komunikacji do odbiorcy. W zakresie pakietu rozszerzonego udzielam wsparcia w: tworzeniu treści na twoje SM, publikacja treści plus dodawanie relacji, monitorowanie działań, prowadzenie kampanii reklamowych, a także stworzenie odpowiedniej strategii marketingowej, w tym określenie twojej grupy docelowej. Koszt pakietu rozszerzonego to: 1100zł/mc.

Pakiety roboczogodzin

cennik pakiet 6h
330zł/mc
cennik pakiet 12h
660zł/mc
cennik pakiet 20h
1000zł/mc
cennik pakiet 25h
1250zł/mc

*Ceny zawierają podatek VAT.