Autorka

Nazywam się Justyna i pracuje jako Wirtualna Asystentka.

Kilka faktów o mnie

  1. Jestem osobą kreatywną z mnóstwem pomysłów na minutę, staram się wyszukiwać nowe sposoby na usprawnienie pracy oraz jestem otwarta na nowe sposoby działania.
  2. Jestem osobą systematyczną, zorganizowaną, potrafię zaplanować każde przedsięwzięcie oraz potrafię określać rzeczy ważne od ważniejszych.
  3. Staram się zawsze najpierw dobrze zrozumieć drugą osobę, wysłuchać jej potrzeby, a dopiero potem proponuję swoje rozwiązanie.
  4. Uważam, że ciągłe doskonalenie wiedzy i podnoszenie swoich umiejętności jest bardzo potrzebne, dlatego wykorzystuję każdą okazję, aby nauczyć się czegoś nowego.
  5. Akceptuję kompromis dla osiągania wspólnych celów, jestem elastyczna i otwarta na propozycje innych osób.

Blogi, które czytam

Poniżej umieściłam blogi, które najczęściej odwiedzam. Cenię ich autorów i treści, którymi dzielą się na stronie. Jeśli któregoś nie znasz, serdecznie polecam. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

nieidealnaanna.pl

Blog skierowany jest głównie dla kobiet z poczuciem humoru oraz pragnących pokochać siebie oraz szukających motywacji.


Odwiedź

PanCytat.pl

Autorem jest Paweł, który poza prowadzeniem bloga o motywacji i samodoskonaleniu, prowadzi na stronie również własny sklep z sentencjami w ramkach.


Odwiedź

PatrykTarachon.pl

Blog Patryka porusza tematy rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i motywacji. Nie brakuje również treści o poniżaniu i samoocenie.


Odwiedź

fiestasiesta

FiestaSiesta.pl

FiestaSiesta to blog o języku hiszpańskim. Jeżeli pragniesz poznać język hiszpański, to koniecznie tutaj zajrzyj.


Odwiedź

Introwertycznie.pl

Blog ten opisuje czym jest introwertyzm, jaki jest naprawdę introwertyk i jak nawiązuje relacje z innymi osobami.


Odwiedź

Edyta Racławska

Na blogu Edyty znajdziesz wiele przydatnych ćwiczeń, które wzmocnią twoją pewność siebie. Edyta jest coachem i trenerem rozwoju osobistego, pisze artykuły na temat osiągania celów i odkrywania swoich najgłębszych wartości.


Odwiedź

LIFEMANAGERKA

Blog Agnieszki, freelancerka, pasjonatka zdrowego i uważnego stylu życia, miłośniczka Warszawy, psów i kuchni roślinnej.


Odwiedź

Trudna sztuka

Blog Barbary Strójwąs, która ukończyła psychologię kliniczną. Na swoim blogu pisze o związkach. Udowadnia, że można kochać zdrowo i dobrze, a od toksycznych relacji można się szybko uwolnić. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.


Odwiedź